ארגונים הנתמכים על ידי עמותת כחול - לבן (מטה המאבק)

אחים לנשק

לחמנו על המדינה הזו – עכשיו אנחנו נלחמים על הנשמה שלה! המילואימניקים קוראים: עצרו את המהפכה המשטרית המאיימת על הדמוקרטיה הישראלית.

אין חינוך בלי דמוקרטיה

מחאת ההורים יוצאת לרחובות למען הדור הבא. למען חיים במדינה דמוקרטית, ליברלית ופלורליסטית.  יצאנו בכל הארץ לרחובות עם דגלי מדינה, עם שיעורי דמוקרטיה מחוץ לכיתות, חמושים במגילת העצמאות והמון נחישות. אנחנו ביחד, כולנו נשנה.

בואו נדבר

תנועת ׳בואו נדבר׳ מאמינה שיש המון אנשים שמחפשים דרך לעשות שינוי אמיתי, ושהפער בחברה ניתן לגישור. הפעם, אנו מזיזים את המחט לכיוון הדמוקרטיה

בונות אלטרנטיבה

אנו בונות אלטרנטיבה. קבוצת לחץ אקטיביסטית א-מפלגתית של נשים במשק ובחברה הישראלית, הפועלות בנחישות למען קידום שוויון חברתי, העצמת נשים ויצירת מציאות שוויונית ובטוחה עבורן.

בלי דמוקרטיה אין אקדמיה

המחקר וההוראה במוסדות האקדמיים בישראל יפגעו באופן מהותי בעקבות ההפיכה המשפטית ועקב כך יחול פיחות במעמדה האקדמי של ישראל בקרב אומות העולם. אנחנו לא ניתן לזה לקרות. נשמור על הדמוקרטיה.

יאללה תקווה

יוצרים, עיתונאים, אנשי דיגיטל והייטקיסטים, שרוצים לעשות שינוי דרך הרשת ןעם תשוקה גדולה לספר את הסיפור של המאבק: להפיק סרטים, להסביר, להלחם בשקרים, לעורר השראה, להיות הקול שהמאבק הזה זקוק לו, הקול של כולנו.

מחאת הסטודנטים והסטודנטיות

מערך א-מפלגתי סטודנטיאלי הנלחם נגד ההפיכה המשטרית. הצטרפו אלינו במאבק על דמותה של ישראל!

תודה על הנכונות לפעול ולהשפיע על עתיד המדינה.
הפרטים יועברו למרכז שלנו וניצור איתך קשר לשיבוץ.
תודה על חתימתך